Co jest w tym dla mnie? Czy mogę zaufać trenerom? Oferta Informacje praktyczne Kontakt
    Start arrow Razem - spotkanie dla Par.  
 
       

Zadaj pytanie Sprawdź ofertę Sprawdź trenerów Sprawdź dodatkowe informacje Zapisz się na szkolenie Zapisz się na newsletter Zapisz się na bloga Sciągnij prezent

Szukaj na stronie:

 

 

 
Razem - spotkanie dla Par PDF Drukuj E-mail
Poznajemy się. Zakochujemy w sobie. Splatają się nasze życiowe ścieżki. Spędzamy ze sobą chwile krótsze lub dłuższe i powoli się siebie uczymy. Mija czas. Czy wszystko już o sobie wiemy? Ile mamy w sobie energii i młodzieńczej radości, żeby z pełną otwartością cały czas się poznawać, w atmosferze radości, nowości, odkrywania siebie i nowych wyzwań?
  • Czy mamy ochotę odkryć sekrety naszych osobowości, tak jak to bywało w pierwszych chwilach związku?
  • Czy chcielibyśmy przypomnieć sobie chwilę pierwszego przytulenia się do siebie wzajemnie?
  • Kim byliśmy wtedy, co czuliśmy?
  • Jak dzisiaj wchodzimy w nowe relacje, jak pokonujemy obawę o akceptację, przyzwolenie na podejście bliżej, wejście w głębszy kontakt?

Warsztaty oparte o pracę z końmi to niezwykłe zaproszenie do pogłębienia relacji w związku, wzajemnego, głębokiego poznawania się w atmosferze miłości i akceptacji, w towarzystwie pięknych i szlachetnych zwierząt, jakimi są konie.

Konie są szczere i prawdziwe, skłaniając każdego do szczerych i prawdziwych zachowań. Podejmując razem ze swoim partnerem wyzwania na warsztacie odkryjesz lub upewnisz się kto z Was jest chętny do szybkiej realizacji celu, a kto potrzebuje więcej czasu w obszarze budowania głębokich i szczerych relacji. Co oznaczają dla każdego z Was życiowe wyzwania, jak wpływają na wasze postawy? Jak rozmawiacie w chwilach zaskoczenia?

  • Czy pamiętasz jeszcze kim naprawdę i w głębi swego serca jesteś?
  • Kim jest i czego pragnie człowiek, z którym łączysz swój los?
  • Być może zobaczysz więcej niż na co dzień, bo każdy z nas ubiera tysiąc masek, by sprostać codziennym wyzwaniom...

A to wszystko dzieje się w cudownej, sielskiej scenerii stajni i łąk, z widokiem na góry, w atmosferze radości, szczerości, pełnej akceptacji i miłości. 

Wzajemny rozwój i budowanie siebie, połączone z autentycznym wypoczynkiem i radością. Czy można wymarzyć sobie przyjemniejszy i bardziej wartościowy weekend w związku?

Zapraszam na warsztaty dla Par.

Cena za jednodniowy warsztat dla pary - 600 (plus VAT) zł 

GWARANCJA DLA CIEBIE

W oparciu o dotychczasowe doświadczenie z prowadzonych przeze mnie szkoleń i warsztatów, referencje i opinie uczestników udzielam Ci gwarancji zadowolenia:

”Jeżeli uczestniczyłeś w całym szkoleniu i uznasz, że było ono absolutną pomyłką i całkowicie nie spełniło twoich oczekiwań – zwracam Ci 100% wpłaconej kwoty i całkowicie bezpłatnie przekazuję Ci płytę DVD ze zdjęciami i nagraniami z warsztatu”.