Co jest w tym dla mnie? Czy mogę zaufać trenerom? Oferta Informacje praktyczne Kontakt
    Start arrow Oferta - Lider dla siebie i innych  
 
       

Zadaj pytanie Sprawdź ofertę Sprawdź trenerów Sprawdź dodatkowe informacje Zapisz się na szkolenie Zapisz się na newsletter Zapisz się na bloga Sciągnij prezent

Szukaj na stronie:

 

 

 
Lider dla siebie i innych PDF Drukuj E-mail

„Najpierw naucz się zarządzać sobą, potem innymi a na końcu organizacją”

Peter Drucker

Nowoczesne przywództwo opiera się na autentycznej sile i rozwiniętej inteligencji emocjonalnej liderów, a nie na formalnym autorytecie. Skutecznego lidera cechuje zdecydowanie płynące z wnętrza, zbudowane na mądrości i spójnym systemie wartości, komunikacji i czynów. Autentyczne wartości przywódcze można rozwijać tylko w oparciu o doświadczenie, informację zwrotną i autorefleksję. Niezwykle skuteczną metodą jest zderzenie swojej skuteczności z pozbawionym jakichkolwiek uprzedzeń zespołem. Konie naturalnie poszukują bowiem Lidera, któremu mogą zaufać.

W rozwijaniu jakości przywódczych nie sprawdzają się recepty. Nie wystarczają formalne szkolenia umiejętności przywódczych. Lukę na rynku wypełnia szkolenie, które pozwala zdiagnozować praktyczną jakość lidera i zdefiniować obszary do dalszej pracy.

Jeżeli jesteś LIDEREM, koń dobrowolnie się Tobie podporządkuje...

Co uczestniczy wskazują jako szczególną wartość tego szkolenia:

 • Interaktywność, feedback, praca w grupie – obserwacja innych zachowań.
 • Poznanie swojego mechanizmu decyzyjnego. Poznanie swojego podejścia do relacji i realizowania zadań. Poznanie swoich wartości przywódczych.
 • Kontakt z sobą, kontakt ze zwierzętami, lustro które dostajemy, skuteczność, badanie swojej motywacji.
 • Umiejętność wskazania słabych miejsc naszej osobowości. Wskazanie odpowiednich kierunków rozwiązania niektórych problemów.

Rozwój kompetencji na poziomie indywidualnym

 • Wzrost umiejętności świadomego i efektywnego kierowania innymi, z uwzględnieniem swoich mocnych stron oraz stopnia dojrzałości zespołu.
 • Kształtowanie naturalnego autorytetu, autentycznego stylu przywództwa, z uwzględnieniem spójności komunikacji na poziomie intencji, słów i komunikatów poza werbalnych, autodiagnoza obszarów dalszego rozwoju.
 • Poszerzanie perspektywy strategicznej, umiejętności poznania i wyciągania wniosków.
 • Uwrażliwienie na znaczenie stosunków interpersonalnych wśród pracowników oraz rozwój inteligencji emocjonalnej.
 • Doskonalenie umiejętności analizy i oceny sytuacji oraz umiejętności podejmowania decyzji w sytuacjach nowych i niestandardowych.
 • Rozwój odporności na stres, zwiększenie energii, motywacji, radości z realizacji zadań.

Korzyści na poziomie organizacji:

 • Zwiększenie skuteczności osiągania celów dzięki lepszemu wykorzystaniu potencjału liderów oraz wszystkich członków zespołów.
 • Zwiększenie lojalności pracowników i zmniejszenie rotacji, dzięki tworzeniu kultury autentyczności i spójności na poziomie wartości i działań.
 • Lepszy wizerunek firmy, lepsza atmosfera i lepsze wyniki (w dłuższej perspektywie).

Cena za jednodniowy warsztat - 700 (plus VAT) zł

GWARANCJA DLA CIEBIE

W oparciu o dotychczasowe doświadczenie z prowadzonych przeze mnie szkoleń i warsztatów, referencje i opinie uczestników udzielam Ci gwarancji zadowolenia:

”Jeżeli uczestniczyłeś w całym szkoleniu i uznasz, że było ono absolutną pomyłką i całkowicie nie spełniło twoich oczekiwań – zwracam Ci 100% wpłaconej kwoty i całkowicie bezpłatnie przekazuję Ci płytę DVD ze zdjęciami i nagraniami z warsztatu”.

 

Warsztaty rozwoju osobistego

Lider dla siebie i innych

Lider sprzedaży

Budowanie i Integracja Zespołu (team building)

 

SPRAWDŹ DOSTEPNE TERMINY

Masz wątpliwości? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj pytanie...