Co jest w tym dla mnie? Czy mogę zaufać trenerom? Oferta Informacje praktyczne Kontakt
    Start arrow O firmie  
 
       

Zadaj pytanie Sprawdź ofertę Sprawdź trenerów Sprawdź dodatkowe informacje Zapisz się na szkolenie Zapisz się na newsletter Zapisz się na bloga Sciągnij prezent

Szukaj na stronie:

 

 

 
O firmie PDF Drukuj E-mail
Soida Management Consulting & Coaching, Dorota SoidaSoida Consulting wspiera wprowadzanie zmian, które pomagają założone cele osiągać szybciej i skuteczniej, tak aby ludzie mieli więcej czasu na realizację swoich planów i marzeń.

Poprzez profesjonalne doradztwo biznesowe oraz coaching menedżerski zwiększamy efektywność firm oraz skuteczność działania jednostek.

W szkoleniach, doradztwie i konsultingu specjalizujemy się w projektach zmian, kształtowaniu nowoczesnego przywództwa i poprawie komunikacji, w celu lepszego dopasowania do wyzwań rynku i generowania wyższych zysków.

Sesje coachingowe umożliwiają skuteczniejsze i szybsze osiąganie wyznaczonych celów poprzez ożywianie kreatywności, wsparcie i umocnienie menedżerów wyższego i średniego szczebla.

Założycielem jest Dorota Soida, absolwent szkoły Coach Wise, z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami zmian w korporacjach (w BP Polska zajmowała wysokie stanowiska menedżerskie, w tym członka Zarządu BP Express sp. z o.o.) oraz  w sektorze społecznym (gdzie zarządzała organizacjami pozarządowymi i projektami cross-sektorowymi).
    


MISJA

Misją Soida Management Consulting & Coaching jest wsparcie rozwoju (ludzi i organizacji) poprzez szkolenia, profesjonalne doradztwo oraz coaching, w celu podniesienia jakości życia jednostek, zwiększania efektywności działania firm i organizacji, tak aby wypracowany dobrobyt stawał się impulsem do zmiany świata na lepsze.


O mnie

Moją pasją jest pytać, słuchać i zachęcać ludzi oraz organizacje do szukania ambitniejszych celów i skuteczniejszej realizacji planów i marzeń. Specjalizuję się w rozwoju charyzmatycznego przywództwa jednostek oraz kreowaniu skutecznych i efektywnych organizacji.

Jako senior menedżer kierowałam zespołami realizującymi projekty zmiany kultury i zarządzania oraz projekty marketingowe zarówno w  organizacji społecznej, jak i w międzynarodowej korporacji. Moje główne kompetencje to zarządzanie zmianą, komunikacja w biznesie oraz coaching.  Ukończyłam liczne certyfikowane kursy i szkolenia w obszarach marketingu, zarządzania strategicznego, komunikacji, mediacji, coachingu i przywództwa  prowadzonych przez renomowane firmy w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, RPA, Zimbabwe, Niemczech (IBM, Huthwait, French Institute, GRID, CoachWise i inne).

Po ukończeniu certyfikowanego szkolenia dla trenerów metodą Horse Assisted Education opracowałam autorskie programy rozwojowe i szkoleniowe adresowane do ludzi szukających w życiu rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Moje zainteresowania koncentrują się wokół rozwoju osobistego, przywództwa i komunikacji, co wyraża się także pasją dla jeździectwa naturalnego, opartego o naturalne mechanizmy komunikacji w stadzie koni. Budowanie głębokich i wzbogacających relacji, nie tylko z ludźmi, ale także ze światem natury to mój osobisty cel w życiu. Wolny czas spędzam z rodziną na górskich wędrówkach lub w siodle na grzbiecie ukochanego konia.


Klienci dla których realizowałam programy szkoleniowe i coachingowe:

AQUA, Aviva, Bank Handlowy, BAT, BP, BPH/GE, BZWBK, Enion, Fortum, GDOŚ, Goodyear, Hammermed, Hochland, ING Bank Śląski, J&J, Kraft, Małopolski Urząd Pracy, Mars, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Navo, Pliva, PROReM, REC, RDOŚ Małopolska, SCB/AIG, US Pharmacia, Uniwersytet Jagielloński, Urząd Wojewódzki Małopolska, Weyth, Żywiec.