Co jest w tym dla mnie? Czy mogę zaufać trenerom? Oferta Informacje praktyczne Kontakt
    Start arrow Aktualności arrow Stowarzyszenie Horse Mentor  
 
       

Zadaj pytanie Sprawdź ofertę Sprawdź trenerów Sprawdź dodatkowe informacje Zapisz się na szkolenie Zapisz się na newsletter Zapisz się na bloga Sciągnij prezent

Szukaj na stronie:

 

 

 
Stowarzyszenie Horse Mentor PDF Drukuj E-mail

W marcu br zostało zarejestrowane Stowarzyszenie Horse Assisted Education "Horse Mentor".

Celem Stowarzyszenia jest stworzenie International Horse Assisted Business School oraz ośrodka rozwoju młodzieży i dorosłych przy wykorzystaniu metody edukacji wspieranej przez konie. 

Mamy nadzieję, że nasza działalność przyczyni się także do tworzenia "nowych miejsc pracy" dla koni, które dzięki temu nie znajdą swego przeznaczenia w rzeźni.  

Rozpoczynamy nabór do szkoły trenerów International Horse Assisted Business School.

 Stowarzyszenie będzie realizować swoje cele poprzez: 

1. Stworzenie Centrum Szkoleniowego w Małopolsce, obejmującego krytą ujeżdżalnię oraz salą szkoleniową.

2. Prowadzenie projektów rozwojowych dla społeczności lokalnych (np. hipoterapia, terapia przy koniu) mających na celu pomoc  ludziom i zwierzętom poprzez rozwój osobisty, zmniejszanie agresji, poprawę komunikacji  i demonstrowanie łagodnych metod współpracy i współdziałania.

3. Opracowanie programu rozwoju umiejętności biznesowych metodą HAE, w tym umiejętności przywódczych, komunikacyjnych, sprzedażowych i promowanie ich w ramach spójnego programu pod nazwą International Horse Assisted Busienss School

4. Inspirowanie, wspomaganie i prowadzenie różnorodnych działań zmierzających do popularyzowania metody HAE oraz wiedzy o koniach.

5. Organizowanie szkoleń i pokazów zmierzających do popularyzacji HAE.