Co jest w tym dla mnie? Czy mogę zaufać trenerom? Oferta Informacje praktyczne Kontakt
    Start arrow Informacje praktyczne - Przygotowanie do zajęć  
 
       

Zadaj pytanie Sprawdź ofertę Sprawdź trenerów Sprawdź dodatkowe informacje Zapisz się na szkolenie Zapisz się na newsletter Zapisz się na bloga Sciągnij prezent

Szukaj na stronie:

 

 

 
Przygotowanie do zajęć PDF Drukuj E-mail

Zajęcia w przeważającej części odbywają się w terenie (ujeżdżalnia lub łąka). Uczestnicy powinni mieć wygodne, sportowe ubrania, dostosowane do warunków pogodowych (w tym kurtkę i sweter na wypadek deszczu czy brzydkiej pogody, warto uwzględnić coś do przebrania...)

Ważne jest, aby obuwie było pełne, buty sportowe lub górskie. W przypadku deszczu należy być przygotowanym na spore błoto (buty, rzeczy do przebrania). Ze względów bezpieczeństwa niedopuszczalne są otwarte sandały i buty na obcasie. Osoby w takim obuwiu nie będą mogły uczestniczyć w pracy z końmi.

W przypadku ładnej pogody warto mieć nakrycie głowy, najlepiej z rondem. Jeżeli będzie słonecznie zachęcam do zabrania zabezpieczenia przeciwsłonecznego, w tym okularów i kremu z filtrem ochronnym.

Należy zgłosić się w stajni na 20 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu przygotowania się.

W trakcie zajęć jest przewidziany poczęstunek (ciasto i kawa podczas przerwy oraz lunch).

Ewentualne osoby zainteresowane jazdą konną po warsztatach (typowa jazda konna nie jest elementem warsztatu) muszą się bezpośrednio skontaktować z właścicielem stajni (Agnieszka Żurowska, tel. 507 164 780) i przedyskutować czy istnieje taka możliwość.

Jeżeli ktoś chce to może zabrać dla koni jabłko lub marchewki. Bardzo proszę NIE przywozić kostek cukru.

W czasie zajęć z końmi ze względów bezpieczeństwa należy bezwzględnie słuchać prowadzącego i przestrzegać zasad pracy z końmi.

 

Terminy szkoleń w Stadninie na Dębinie

Miejsce i dojazd

Przygotowanie do zajęć

Opinie i komentarze uczestników

Linki z dodatkowymi informacjami

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj pytanie...