Co jest w tym dla mnie? Czy mogę zaufać trenerom? Oferta Informacje praktyczne Kontakt
    Start arrow Informacje praktyczne - Dojazd  
 
       

Zadaj pytanie Sprawdź ofertę Sprawdź trenerów Sprawdź dodatkowe informacje Zapisz się na szkolenie Zapisz się na newsletter Zapisz się na bloga Sciągnij prezent

Szukaj na stronie:

 

 

 
Miejsce i dojazd PDF Drukuj E-mail

STADNINA NA DĘBINIE   www.stadnina.org

Stajnia, którą Agnieszka Żurowska otworzyła w 2004 roku to konie i ludzie będący przyjaciółmi na dobre i złe. Dzielą ze sobą kawałek swojego życia, które przekłada się na godziny spędzone razem w stajni. Nasze konie są psychicznie stabilne, bo oprócz piaszczystej ujeżdżalni przemierzają przepiękne okolice rozciągające się od dorzecza Raby po Puszczę Niepołomicką. Stajnia jest drewniana, sucha i stworzona z myślą o potrzebach koni. Znajdują się tu boksy z indywidualnymi padokami, boksy angielskie i stajnia otwarta.

Wokół roztacza się przepiękna panorama na Pogórze Wielickie i Beskid Wyspowy. W stajni mieszka od ponad 20 koni, które mają do dyspozycji kilkanaście hektarów łąk. Jest to stajnia rekreacyjna, prowadzony jest Klub Jeździecki “Huragan” dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych miłośników koni.
Wyświetl większą mapę

Dojazd od strony Krakowa (z trasy Kraków – Bochnia). Należy przewidzieć około 35 - 45 minut od Ronda Matecznego.

Stadnina na Dębinie mieści się w Wiatowicach koło Wieliczki.

Około 10 km za Wieliczką, 50 m za tablicą "Suchoraba" skręcamy w pierwszą w prawo. Jedziemy drogą do góry ok. 1,5 km, mijamy tablicę "Zborczyce", gdzie droga łukiem skręca w lewo i dojeżdżamy do skrzyżowania, przy którym po lewej stronie jest sklep. Skręcamy w prawo od sklepu, tak jak prowadzi droga główna (znak o drodze głównej jest parę metrów przed skrzyżowaniem, na wprost wiedzie droga podporządkowana). Od tego miejsca ok. 1,5 km jedziemy drogą główną, gdzie za lasem i łagodnym skrętem drogi w lewo, po prawej stronie wyłania się stajnia.

 

Terminy szkoleń w Stadninie na Dębinie

Miejsce i dojazd

Przygotowanie do zajęć

Opinie i komentarze uczestników

Linki z dodatkowymi informacjami

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj pytanie...