Co jest w tym dla mnie? Czy mogę zaufać trenerom? Oferta Informacje praktyczne Kontakt
    Start arrow Trenerzy - Dorota Soida  
 
       

Zadaj pytanie Sprawdź ofertę Sprawdź trenerów Sprawdź dodatkowe informacje Zapisz się na szkolenie Zapisz się na newsletter Zapisz się na bloga Sciągnij prezent

Szukaj na stronie:

 

 

 
Dorota Soida PDF Drukuj E-mail

ImageMoją pasją jest pytać, słuchać i zachęcać ludzi oraz organizacje do szukania ambitniejszych celów i skuteczniejszej realizacji planów i marzeń. Specjalizuję się w rozwoju autentycznego przywództwa, co oznacza kształtowanie liderów w biznesie oraz we własnym życiu. Celem mojej pracy jest wsparcie rozwoju (ludzi i organizacji), tak by podnosić jakość życia i aby wypracowany w ten sposób dobrobyt stawał się impulsem do zmiany świata na lepsze. Prowadzę blog „Zarabiaj więcej i żyj szczęśliwie“, czego wszystkim serdecznie życzę.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie w kierowaniu zespołami realizującymi duże projekty zmiany kultury organizacyjnej, zarządzania oraz projekty marketingowe. Moje główne kompetencje obejmują kształtowanie przywództwa, zarządzanie zmianą, komunikację oraz coaching. Obecnie prowadzę niezależną działalność jako trener, konsultant i coach. Jestem autorem programow szkoleniowych i edukacyjnych, moderatorem i certyfikowanym trenerem umiejętności menedżerskich specjalizującym się w metodzie Horse Assisted Education.

Kwalifikacje i członkostwo w organizacjach szkoleniowych:

Trener i Członek European Association for Horse Assisted Education, Prezes Stowarzyszenia Horse Assisted Education w Polsce „Horse Mentor“, absolwent programów: CoachWise; GRID Power for Change, Leadership & Management (London / Stavanger / Harrare); Change Management (Milton Keynes/London); Behavioural Management DNV; Mediation Training (Centre of Mediation).

 

 

Pozostali trenerzy - portrety:

Dorota Soida

Galop

Maciek

Rustika

Habibi

Hawana

Wendi

 

Masz wątpliwości? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj pytanie...