Stowarzyszenie Horse Mentor

W marcu br zostało zarejestrowane Stowarzyszenie Horse Assisted Education "Horse Mentor".

Celem Stowarzyszenia jest stworzenie International Horse Assisted Business School oraz ośrodka rozwoju młodzieży i dorosłych przy wykorzystaniu metody edukacji wspieranej przez konie. 

Mamy nadzieję, że nasza działalność przyczyni się także do tworzenia "nowych miejsc pracy" dla koni, które dzięki temu nie znajdą swego przeznaczenia w rzeźni.  

Rozpoczynamy nabór do szkoły trenerów International Horse Assisted Business School.

Czytaj całość...
Gra w przywództwo

No właśnie...

Czy przywództwo można zagrać i być przy tym skutecznym? Czy możesz zagrać bycie liderem i zbudować na tym autorytet i zaufanie? Albo czy możesz zagrać kierowanie własnym życiem i być spełnionym i szczęśliwym?

Istnieją różne teorie, jednak doświadczenie sugeruje, że nie ma jednego uniwersalnego modelu przywództwa, który zawsze i dla każdego będzie skuteczny. Można jednak powiedzieć, że skuteczny lider zna siebie (samopoznanie), ma szeroki wachlarz pomysłów (elastyczność) i zawsze jest sobą w najlepszym wydaniu (autentyczność).

Czytaj całość...
Dobra komunikacja jest jak urzekający taniec...

Wyobraź sobie „Bema pamięci żałobny rapsod” C.K. Norwida zaśpiewany w rytmie wesołego oberka i zatańczony krokiem tanga.

Jakie wrażenie? Pewnie pomyślisz „to bez sensu”. A jednak całkiem często widzisz coś takiego w praktyce: człowiek mówi słowa, które nijak nie pasują do tonu głosu, a mowa ciała komunikuje coś zupełnie innego.

Jak sądzisz czy i Tobie się to przydarza?

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

 

 
   
 

 

designed by i_love_websites

 
Darmowe szkolenie

Biuletyn
     
 
 

"Najważniejszą lekcją było świadome budowanie relacji z koniem - musiałam przełamać strach, zrozumieć realia kogoś innego, cierpliwie budować zaufanie, a równocześnie znaleźć w sobie wystarczająco dużo samodyscypliny, by wywrzeć wpływ i osiągnąć założony cel."

Anna - uczestniczka szkolenia